Logo Charsznica Biblioteka

Archiwum newsów, strona 9

Obrazek dla news_172

KSIĄŻKOWY NIEKALENDARZ - WYZWANIE CZYTELNICZE NA LUTY - PIERWSZE ROZDANE DYPLOMY

03.03.2023

Serdecznie gratulujemy Nadii, Ninie i Kornelowi, którzy przyjęli nasze czytelnicze wyzwanie na luty, codziennie realizowali zadania, które zaznaczali na kartach Książka – stosuj codziennie a w dniu dzisiejszym zostali uhonorowani imiennymi dyplomami.

Dziękujemy za aktywny udział w "challengu", gratulujemy serdecznie i życzymy wytrwałości w kolejnym miesiącu wyzwania czytelniczego.

Do zobaczenia w Bibliotece :)

 

 

 

więcej

Obrazek dla news_170

"MAŁA KSIĄŻKA – WIELKI CZŁOWIEK" - kolejne rozdane dyplomy

27.02.2023

Gratulujemy Ali i Laurze, naszym małym czytelniczkom biorącym udział w ogólnopolskiej akcji „Mała książka – wielki człowiek", które w dniu dzisiejszym zostały uhonorowane imiennymi Dyplomami Małego Czytelnika, potwierdzającymi ich czytelnicze zainteresowania. Dziękujemy za aktywny udział w projekcie, realizowanym przez naszą Bibliotekę, gratulujemy serdecznie i życzymy przeżywania cudownych przygód z bohaterami książek.

Zachęcamy inne dzieci do aktywnego wypożyczania i zbierania naklejek.

Przypominamy wszystkim rodzicom dzieci z roczników 2016-2019, które jeszcze nie wzięły udziału w projekcie, że akcja nadal trwa, a wyprawki dla najmłodszych czytelników w dalszym ciągu czekają :)

więcej

Obrazek dla news_171

KSIĄŻKOWY NIEKALENDARZ - WYZWANIE CZYTELNICZE NA MARZEC

27.02.2023

Serdecznie zapraszamy do podjęcia wyzwania czytelniczego na marzec dzieci i młodzież, osoby lubiące czytać książki oraz te, którym potrzebna jest malutka zachęta do odwiedzin w Bibliotece :)

Czekamy właśnie na Ciebie. Odwiedź naszą Bibliotekę, odbierz przygotowaną specjalną kartę z trzema ciekawymi zadaniami na miesiąc marzec, zaznaczaj zrealizowane wyzwanie na karcie Książka – stosuj codziennie (którą od nas otrzymasz) oraz czytaj codziennie przez co najmniej siedem minut. Gdy zrealizujesz wszystkie zadania od 1 do 31 marca otrzymasz pamiątkowy dyplom

więcej

Obrazek dla news_169

"MAŁA KSIĄŻKA – WIELKI CZŁOWIEK" - trzeci rozdany dyplom

24.02.2023

Gratulujemy Marcelkowi, naszemu małemu czytelnikowi biorącemu udział w ogólnopolskiej akcji „Mała książka – wielki człowiek", który w dniu dzisiejszym został uhonorowany imiennym Dyplomem Małego Czytelnika, potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania. Dziękujemy za aktywny udział w projekcie, realizowanym przez naszą Bibliotekę, gratulujemy serdecznie i życzymy przeżywania cudownych przygód z bohaterami książek.

więcej

Obrazek dla news_168

"MAŁA KSIĄŻKA – WIELKI CZŁOWIEK" - pierwsze rozdane dyplomy

13.02.2023

Gratulujemy Jasiowi i Stasiowi, naszym małym czytelnikom biorącym udział w ogólnopolskiej akcji „Mała książka – wielki człowiek", którzy w dniu dzisiejszym zostali uhonorowani imiennymi Dyplomami Małego Czytelnika, potwierdzającymi ich czytelnicze zainteresowania. Dziękujemy za aktywny udział w projekcie, realizowanym przez naszą Bibliotekę, gratulujemy serdecznie i życzymy przeżywania cudownych przygód z bohaterami książek.

Zachęcamy inne dzieci do aktywnego wypożyczania i zbierania naklejek.

Przypominamy wszystkim rodzicom dzieci z roczników 2016-2019, które jeszcze nie wzięły udziału w projekcie, że akcja nadal trwa, a wyprawki dla najmłodszych czytelników w dalszym ciągu czekają :)

 

więcej

Obrazek dla news_165

KSIĄŻKOWY NIEKALENDARZ - WYZWANIE CZYTELNICZE NA LUTY

08.02.2023

Serdecznie zapraszamy do podjęcia wyzwania czytelniczego na luty dzieci i młodzież, osoby lubiące czytać książki oraz te, którym potrzebna jest malutka zachęta do odwiedzin w Bibliotece :)

W tym miesiącu nasza zabawa zacznie się od 14 lutego. Czekamy właśnie na Ciebie. Odwiedź naszą Bibliotekę, odbierz przygotowaną specjalną kartę z trzema ciekawymi zadaniami na miesiąc luty, zaznaczaj zrealizowane wyzwanie na karcie Książka – stosuj codziennie (którą od nas otrzymasz) oraz czytaj codziennie przez co najmniej siedem minut. Gdy zrealizujesz wszystkie zadania od 14 do 28 lutego otrzymasz pamiątkowy dyplom

więcej

Biblioteka Zaprasza

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

maj 2024
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.